مجموعه Big English یکی از کامل­ترین مجموعه­های آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان و نوجوانان می­باشد که علاوه بر آموزش چهار مهارت اصلی، لغات، اصطلاحات علوم و ریاضی و از همه مهم­تر ارزش­های اجتماعی مورد نیاز فرزندان را به آن­ها آموزش می­دهد. این مجموعه دارای ۷ کتاب می­باشد که هر یک در ۳ ترم به زبان آموزان آموزش داده می­شود.

 این مجموعه که برای رسیدن به بهره وری سریع و بهترین نتیجه طراحی شده است، با ارائه یک برنامه آموزشی نوآورانه در راستای یادگیری زبان انگلیسی بر سه اصل یا ستون استوار است: یادگیری یکپارچه زبان و محتوا « CLIL »، ارزیابی یادگیری « AfL » و مهارت های کلیدی قرن بیست و یک. با خواندن این مجموعه ناب، زبان آموزان مهم ترین مهارت های عصر کنونی از جمله برقراری ارتباط و تعامل با دیگران، تفکر انتقادی، خلاقیت و سواد دیجیتال را می آموزند.

ویرایش دوم کتاب، دارای ابزارهای بهبود یافته، طراحی گیرا و گویاتر برای زبان آموزان و البته با یک چارچوب آموزشی مبتنی بر استاندارد های « مقیاس جهانی انگلیسی » می باشد. محتوا و متریال جدید و متنوعی نیز برای فعال تر ساختن هرچه بیشتر زبان آموزان در این سری اضافه شده است.

هر سطح از این مجموعه دوست داشتنی شامل یک کتاب دانش آموز، یک کتاب کار، پک ارزیابی یادگیری و سی دی صوتی، پک کلیپ های تصویری، فلش کارت، پوسترهای مختلف و منابع آنلاین زبان آموز است.

تمام شش سطح این مجموعه برای زبان آموزان سطوح مبتدی تا متوسط  (A1 to B1) و سنین هفت تا دوازده سال است.

در کلاس­های آنلاین کودکان و نوجوانان زبان‌­آموزان ضمن آموزش زبان انگلیسی بصورت عملی با تکنولوژی­های روز دنیا آشنا می­شوند. همگی به این نکته واقفیم که هرچه از حافظه­ خود استفاده کنیم قوی­تر و قوی­تر می­شود. به عکس این موضوع هم اندکی فکر کنیم! پس همین حالا با تلقن ۰۴۴۳۳۶۶۲۰۱۹ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید