Image generated by GPL Ghostscript (device=pnmraw)

 مجموعه Big Fun شامل سه کتاب بوده و در ۹ ترم به کوچولوهای عزیز آموزش داده می­شود. از آنجا که این رده سنی (۴تا ۷ سال) ممکن است با ورود به کلاس­های آنلاین آشنایی نداشته باشند، در جلسات اولیه نیاز به پشتیبانی مادران مهربان و دوراندیش داریم. و می­دانیم که این دوره برای مادران عزیز نیز مفید خواهد بود.

 مجموعه Big Fun با استفاده از واژگان ساده و مبانی زبان، زبان انگلیسی را به بهترین نحو ممکن به کودکان آموزش می دهد . زبان آموزان نیز هم زمان به بهبود و یادگیری مهارت ها و انجام پروژه های جذاب و خلاق پرداخته و در مورد ریاضیات، خواندن و نوشتن ، ارزش ها و محیط پیرامون خود مباحث بسیاری را یاد می گیرند.

برنامه های درسی گام به گام همراه با صفحات کامل کتاب دانش آموز، مروری کلی بر محتوای پیش رو و موارد آموزشی موردنیاز را ارائه می دهد. دروس شامل سه مرحله می باشند: پیش، حین و پس از مطالعه صفحه مورد نظر. همچنین، بخش Letters to parents برای والدین تشریح می نماید که کودکان اکنون در حال فرا گیری چه مطالبی هستند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب، وجود بخشی به نام Show Time برای هر درس در انتهای کتاب است که مرور تمام مطالب آن درس بصورت جذاب و سرگرم کننده و از طریق بازی و نمایش است.

در آخر باید خاطر نشان کرد که رویه این مجموعه به گونه ای است که گویا کودکان، از لحاظ گفتاری، شنیداری همراه با تمرین و تکرار، درحال فراگیری زبان مادری خود هستند. حال چرا ما Big Fun را انتخاب کردیم ؟ زیرا باید زبان آموزان خود را در روند یادگیری متمرکز نگاه داریم. این کتاب با ارائه کلیپ های صوتی و تصویری و همچنین فعالیت های سرگرم کننده روند یادگیری شما را پیوسته به پیش می راند. روش یادگیری یکپارچه زبان و محتوا CLIL ، با استفاده از موضوعات منوط به nature در فصل های Amazing زبان آموزان را به چالش کشیده و محیط خارجی واقعی را در کلاس درس شبیه سازی می کند. همچنین، فایل های صوتی این کتاب شامل مباحث واژگان، گفتگوها، روایت ها و آهنگ های زبان اصلی و آوازهایی برای لذت بردن هرچه بیشتر دانش آموزان در حین یادگیزی زبان است. به ازای هر درس ۱۰ آهنگ وجود دارد که یادگیری را جذاب تر نموده و داستان هایی متحرک و پویا را در Little Books همراهی می کند. زیرا زبان آموزان هنوز بر زبان بومی خود به طور کامل مسلط نیستند با استفاده از آهنگ ها، آوازها و گفتگوهای ساده، کودکان با اینکه هنوز بر زبان مادری خود مسلط نیستند، یاد خواهند گرفت که چگونه همانند زبان بومی خود، انگلیسی را بیاموزند. باید چیزهای بیشتری جز صرفا زبان انگلیسی را آموزش دهیم با استفاده و بکارگیری بازی ها، آهنگ ها، آوازها، و موارد بنیادی دیگری که برای آموزش مهارت های زبان موثرند، دانش آموزان تفکر انتقادی و حل مسئله، خلاقیت، تعامل و ارتباط با دیگران، که از موارد آموزش کاربردی قرن بیست و یکم است را فرا خواهند گرفت. بعد از مجموعه BIG FUN می توان مجموعه BIG ENGLISH از همین نویسنده یا مجموعه های دیگر را تدریس کرد.

دیدگاهتان را بنویسید